Dary dla Ukrainy

Kolejny transport ze środkami medycznymi dotarł do Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Jest to odzew na prośbę o pomoc wysłaną przez Urząd Marszałkowski. Samorządy, czyli gminy: Dębica, Pilzno, Żyraków, Brzostek, Jodłowa oraz miasto Dębica wspólnie zebrały potrzebne leki, opatrunki środki odkażające, karimaty i śpiwory. Dzięki uprzejmości firmy Bama Logistics z Kozłowa wypełniony po dach samochód dostawczy dotarł w dniu dzisiejszym do Rzeszowa. Zebrana pomoc rzeczowa została przekazana Pawłowi Barnakowi, kierownikowi oddziału wdrażania Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jak sam powiedział był pod wrażeniem ilości zebranej pomocy.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Mieszkańcom Gmin i Miast, które uczestniczyły w zbiórce oraz ich włodarzom i pracownikom za koordynację działań i współpracę.